Posezónní brigáda na fotbalovém hřišti

04.12.2018

Po relativně úspěšném podzimním tažení všech zdických družstev se konala v sobotu 24. 11. 2018 tradiční brigáda v areálu fotbalového hřiště. I přes deštivé počasí dorazila na hřiště početná skupina členů FK Olympie Zdice.

Počasí nám opravdu nepřálo, ale i přesto se dokázalo v areálu udělat kus práce. Podařilo se nám konečně dokončit instalaci sedaček na tribuně. Nyní je již naše tribuna kompletně v klubových černo-bílých barvách. Myslím, že můžeme být na naši tribunu náležitě pyšní, stejně tak jako na celý sportovní areál.

V objektu zázemí klubu byly po náročné podzimní části sezóny uklizeny šatny. V prostoru pod schody jsme zřídili nové úložiště pro tréninkové pomůcky. Rovněž se podařilo uklidit sklad a kancelář pro rozhodčí. V části u volejbalových hřišť jsme také začali s úklidem plechové buňky pro skladování zahradních a údržbových pomůcek.

V průběhu brigády se o nás staralo naše výborné občerstvení rodiny Břížďalů. Připravili si pro nás jejich výborné klobásy. Tímto bych jim chtěl poděkovat nejenom za tento den, ale i za uplynulé období. Stánek funguje skvěle.

Chtěl bych také poděkovat všem, kteří si udělali čas a přišli. Osobně v těchto brigádách vidím skvělý způsob, jak se potkat a utužit kolektiv i mimo tréninky a sportovní utkání. Jsem rád, že stejný pohled na tyto akce mají i další členové oddílu.

Věřím, že se nám podaří před začátkem jarní části uskutečnit další podobnou akci a že nadále budeme společně udržovat a zlepšovat naše fotbalové zázemí.

Autor: Michael Macourek