Přípravka - podzim 2019

25.11.2019

Mladší přípravka se na podzimní část připravovala již od léta. Hoši v hojném počtu odjeli na soustředění, kde probíhala příprava. Během soustředění jsme se zaměřili na všestranný rozvoj. Kluci měli možnost vyzkoušet si i jinou zábavu. Nejvíce je zaujal florbal, horolezecká stěna a aquazorbing. Během soustředění jsme sehráli několik zápasů s místními žáky. Do podzimní části jsme vstoupili dobře připraveni. Našimi soupeři se staly týmy Sokol Králův Dvůr, Felbabka/Hostomice, Hořovicko a Žebrák. Po skončení všech turnajů jsme se umístili na krásném prvním místě, a postupujeme do jarní finálové části.V současné době trénujeme 2x týdně v hale. A o víkendech probíhají tréninkové turnaje. Podobným způsobem je na tom i starší přípravka, která vyhrála svou skupinu a stejně jako mladší přípravka, se v jarní části utkají s těmi nejlepšími na okrese. 

Starší přípravka

Mladší přípravka

Kluci se i nadále poctivě připravují. Trénují 2x týdně v hale. V zimě je čeká několik turnajů, jak halových, tak venkovních.

Mladší přípravka v nových zimních bundách

Chtěla bych poděkovat oddílu, který nás ve všem dostatečně podporuje. Jsou vstřícní jak svým přístupem, tak i při zajišťování materiálních věcí. Kolegům trenérům, kteří mi vypomáhají a především také skvělým rodičům, bez kterých by nebyla tak úžasná parta.   

Autor: Miroslava Lodeová