Shrnutí podzimu a zimní přípravy u starší přípravky

27.03.2018

V podzimní soutěži okresního přeboru starších přípravek jsme měli přihlášena dvě mužstva: FK Olympie Zdice A a FK Olympie Zdice B. Obě mužstva měla nalosována velice kvalitní soupeře do herních skupin.

FK Olympie Zdice A měli za soupeře: FK Hořovicko B, AFK Loděnice B, sdružené družstvo Hostomice / Lochovice a Durisol Všeradice.

V této skupině obsadilo Zdické áčko krásné třetí místo hned za Hořovickem a Loděnicemi. A k postupu do semifinálové jarní skupiny dělilo kluky jen 8 bodů ztráty. Velkým přínosem do budoucna je, že se nám dařilo doplňovat kádr i fotbalisty z mladší přípravky a kluci se mezi staršíma vůbec neztratili.

FK Olympie Zdice B měli ve skupině : Sokol Králův Dvůr A (jasný vítěz této skupiny), FK Králův Dvůr B, SK Cembrit B a FK Hýskov.

Zdické Béčko obsadilo čtvrté místo a nebýt jednoho nepovedeného turnaje na domácí půdě, mohlo též bojovat o postup do jarní semifinálové skupiny.

Veškeré zklamání z menších nezdaru v podobě výsledku si Zdické fotbalové naděje vynahradili v zimní části sezony a to v podobě přihlášených venkovních i halových turnajů.

Venkovní turnaj v Unhošti, hned po podzimní sezoně 4. 11. 2017 starší přípravka vyhrála. Nutno dodat, že si vedla suverénně. A porazila týmy jako Zličín, Kladno, Králův Dvůr, Loděnice, Unhošť a Kročehlavy. V polovině ledna měli fotbalisti halový turnaj, též v Unhošti. Na turnaji obsadili druhé místo, když nestačili pouze na mužstvo Kročehlav. Zbylých 6 soupeřů si odneslo porážku.

Vrchol zimní přípravy nás čeká 31. 3. 2018 na turnaji v Povrlech (Ústí nad Labem), kde je přihlášených 24 týmů. Zdice ve skupině D mají za soupeře: Povrly A, Baník Osek, Tatran Kadaň, Bohemians Praha, Most a Odolenou vodu.

Autor: Milan Hunyady