Vydařený trénink s trenérem týmu Atlético Madrid

17.09.2018

V pátek 14. 9. 2018 se v našem fotbalovém areálu od 17:00 hod. uskutečnil výjimečný trénink. Pod vedením zkušeného španělského trenéra Miguel Angel Saez Soriano z španělského fotbalového klubu Atlético Madrid.

Po příjemném přivítání od našich nejmenších fotbalových nadějí, kteří přivítali španělského trenéra zápasovým pokřikem, se rozjela tréninková jednotka plným proudem.

Hned od začátku bylo na našich fotbalistech vidět nadšení a chuť přiučit se z tohoto tréninku. Toto nadšení sdíleli jak trenéři, tak i rodiče sedící na tribuně. Celý trénink byl kladen důraz na první dotyk a ovládání balónu. Strašně důležitá věc pro zlepšování každého fotbalisty.

Od rozcvičení až po závěrečnou střelbu se snažili kluci ovládat balón v té nejvyšší rychlosti, samozřejmě s přihlédnutím ke schopnostem daného malého fotbalisty. Přibližně po dvou hodinách usilovného trénování nastal konec. A většina našich borců si utíkala pro balón, dresy a trika, aby si jej nechala od tak vzácného hosta podepsat. Samozřejmě proběhlo i závěrečné focení. Přál bych si aby si tento zážitek kluci pamatovali a čerpali z něho co nejdéle.

Tímto bych chtěl moc poděkovat všem hráčům za jejich přístup a odhodlání k tréninku. Dále všem rodičům za jejich výdrž a trpělivost na tribuně a vedení klubu za pomoc při realizaci této příjemné zkušenosti.

Autor: Milan Hunyady