Zimní program mládeže v roce 2019

25.03.2019

Zimní soustředění

Dne 16. 1. 2019 se malý zdičtí fotbalisté (přípravka a mladší žáci) jako již tradičně vydali na zimní fotbalové soustředění. Tentokrát na krásné místo do Heřmanic v Podkrkonoší, kde mají fotbalisté úžasné zázemí. 

Malý fotbalisté každý den pilně trénovali, posilovali a většinou je čekala nějaká odměna. Tréninky byly každý den různé. Vždy měli chlapci nějaké zpestření, ať už v podobě posilování s kamarádem na zádech, nebo v podobě biatlonu, kdy běhali kolem hřiště a měli zastávku na střílení. 

Když se netrefili, tak museli na trestné kolo a pak do cíle. Po náročných dvoufázových trénincích si chlapci mohli užívat ve vířivce, nebo v sauně. Dva večery jsme si také šli zahrát bowling a všichni chlapci se neuvěřitelně snažili a bavili. Jeden večer se skákalo přes švihadlo a kluci podávali neuvěřitelné výkony. I za to dostali sladkou odměnu. Každý večer se dívali na videozáběry z tréninků a dostávali rady, co ještě vylepšit a co dělají dobře. Všem zúčastněným patří velký dík. Dne 20. 1. 2019 jsme odjeli domů a hned v pondělí začaly tréninky znovu.  


Zábava sportovců

Dne 16. 2. 2019 se konala ve Společenském domě ve Zdicích zábava sportovců. Nejprve se od 16 hodin bavili děti. Byli pro ně přichystány různé sportovní soutěže, bohatá tombola a skvělá diskotéka.

Od 19:30 už patřil sál a parket dospělým, kterým k tanci hrála skupinka Duo Colours. Připravena byla i tombola, o kterou byl velký zájem. Velký dík patří sponzorům a těm, kteří vše zorganizovali. I tentokrát se zábava velmi vydařila a všichni snad odcházeli spokojeni. 

Autor: Marek Šnaid