Oslavy 100. výročí proběhnou v září, přijedou atraktivní soupeři

Stoleté výročí založení našeho klubu připadlo na loňský rok, nicméně vzhledem k pandemii koronaviru a s ní spojená nařízení a omezení padlo rozhodnutí přesunout oslavy tohoto významného jubilea na letošek. Výročí sice oslavíme s ročním zpožděním, zato ve velkém stylu – dvoudenní oslavy se v areálu Olympie uskuteční o víkendu 4. a 5. září.

„Přípravy jsou v plném proudu, myslím, že se fanoušci mají na co těšit. Připravujeme opravdu bohatý program včetně sobotní večerní zábavy s živou hudbou,“ hlásí předseda Olympie Michael Macourek a dodává, že během oslav odehrají svá utkání všechny týmy od přípravky až po A-tým.

Je tradicí, že podobná výročí a jubilea zpestří svou přítomností známé tváře nejen ze sportovního prostředí. Ani my jsme v tomto ohledu nezaháleli a pro naše týmy domluvili atraktivní soupeře. V září do Zdic na oslavy dorazí fotbalový tým celebrit Amfora a stará garda FC Viktorie Plzeň. O účasti dalšího zajímavého soupeře se jedná.

O novinkách a podrobném programu oslav budeme fanoušky pravidelně a včas informovat, sledujte proto i nadále naše webové stránky a také profil na Facebooku a nic vám neunikne!

Autor: Petr Hašek

• Mladší žáci
    25/10/2024

Žebrák A – Zdice

Žebrák
  • Starší žáci

Chrustenice – Zdice

Chrustenice
  • Dorost

Zdice – Cembrit

• B – tým

Chyňava B – Zdice B

Chyňava
  • A – tým

FK Olympie Zdice – Kovohutě Podlesí

• Starší žáci
    30/10/2024

Zdice – Hořovice B

partneři

Fotbalový klub Olympie Zdice, z.s.
267 51 Zdice